Přípravky na opalování

Opalování

Přípravky na opalování jsou v dnešní době nezbytnou ochranou pokožky. Opalovací mléka ve spreji, oleje, či krémy nám dovolují zvýšit pobyt na sluníčku a zdravě se opalovat. Jak si máme chránit pokožku, a jaké UVA a UVB filtry používat naleznete v článku Zdravé opalování. Doporučujeme si článek důkladně přečíst.

Přípravky na opalování obsahující látku Tyrosine  a jiné látky podporující tvorbu melaninu jsou v řadě La Marine. Široká škála stupňů SPF pro každý typ pleti, pokožku dokonale ochrání a zajistí ji rovnoměrné opálení. Opalovací mléka jsou ve spreji, takže se snadno nanáší. Krém s vysokým stupněm ochrany SPF 50+ určený pro velmi světlou pokožku a dětskou pokožku je v krému.

Velmi efektivní opalování docílíte s přípravky s Monoi Tiare, které vznikají spojením oleje Monoi a výtažků z květů Tiare. Přípravky jsou v mléce  a mají různý stupeň ochrany proti slunečnímu záření.                                             

Neradi vystavujete tělo, nebo obličej slunečním paprskům, ale přesto byste rádi, aby vaše pokožka byla lehce opálená? Využijte vlastnosti Monoi Tiaré v oleji či mrkvového gelu. Podívejte se na samoopalovací přípravky.                                                        

 
95
499195499
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, více se dozvíte zde, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.