Opalování s Monooi Tiaré

Kombinujte bezpečnou (a vždy nezbytnou) ochranu s SPF kontrolovanými a zaručenými rostlinnými výtažky, které charakterizují nejlepší přípravky Dr. Taffi, přidejte také neodolatelnou tropickou vůni Monoï ... a vznikne z toho perfektní směs, z níž je vyrobnea linie Super Monoï Gold.

moře

 

 

V Dr. Taffi jsme již mnoho let, od úsvitu podnikání, vyrábí řadu Le Marine k ochraně pokožky před slunečním zářením. V posledních letech se přípravky k ochraně před slunečními paprsky rozšířily o linii Super Monoï Gold založené na olejích Monoï a Arganu a rostlinných složkách. Vzniklo tak mnoho přípravků pro všechny typy pleti umožňující jednotné a trvalé opálení, ale především zdravé a bezpečné. Kolekce je také obohacena o sprchový gel, sluneční vodu a vůni parfému pro prodloužení sladkého pocitu z pláže jednou doma.


MONOÏ OIL
Původně vyráběn na polynézském ostrově Tahiti, je získán pomocí enfleurage, techniky extrakce za studena, květu tiare v kokosovém oleji. Používá se stále častěji v produktech pro péči o tělo a vlasy, protože přináší různé příznivé vlastnosti: chrání před vnějšími látkami, jako je sůl a chlór, je bohatý na vitamín E, antioxidant, který omezuje tvorbu volných radikálů. Zvlhčuje, změkčuje a nevysušuje.Také podporuje opalování, ale sam o sobě postrádá SPF, faktor, který je třeba mít na paměti.

květ Monoi

 

Arganový olej
Arganový olej je drahocenný spojenec s hydratačními, antioxidačními a elastizačními vlastnostmi. Získává se studeným lisováním semen arganového stromu, rozšířeného téměř výhradně v některých oblastech Maroka. Schopný hydratovat i v těch nejhlubších vrstvách pokožky, kromě toho pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu, má zpevňující vlastnosti a obsahuje antioxidanty, jako velké spojence proti známkám stárnutí.


Mléka na opalování s spf 50+ - 30 -15 -20
Všechny krémy jsou formulovány tak, že obsahují kromě olejů Arganového a Monoi, rostlinných složek s hydratačními a uklidňujícími účinky, i příjemnou hypoalergenní vůně s květinovými tóny Tiare, růže a ylang-ylang. Jednotlivé produkty obsahují specifické ochranné faktory, které pokryjí individuální potřeby každého typu pokožky.
Začíná ochranou 50+ pro velmi lehkou a citlivou pleť, přepnutí na střední ochranu SPF 30 pro pokožku méně citlivou a lehce pigmentovanou a na první den expozice. Průměrná ochrana spf 15 je vhodná pro ty, kteří jsou již opáleni, nebo pro středně citlivou pleť. Konečně nízká ochrana spf 6 pro tmavé typy pleti, málo citlivou a velmi opálenou pokožku (přečtěte si více o SPF a fototypech).

Produkty Monoi

 

Přípravky mají anti-stárnoucí s hyper-zvlhčující účinek, díky vitaminu E, antioxidantu par excellence, a rostlinným alantoinům s regeneračními, vyhlazujícími a uklidňujícími vlastnostmi. Allantoin napomáhá působení dermoparatrice a přispívá k tvorbě epiteliálních tkání, kromě toho má schopnost působit proti účinkům volných radikálů a je tak vynikajícím spojencem proti starům. Má zvlhčující vlastnosti a je indikován také v případě suché a sušené pokožky.
Přípravky na opalování obsahují také olivový olej a bambucké máslo s výživnými a hydratačními vlastnostmi. Dále jsou obohaceny rostlinnými extrakty, jako jsou:
Hamburk: uklidňující a zčervenání, uklidňuje a uklidňuje pokožku, zejména citlivou nebo suchou pokožku. Pomáhá chránit epidermis před vnějšími agresemi.
Slaví: díky své schopnosti agregovat vodní částice hluboce hydratuje i nejsuchší pleť. Vynikající změkčovadlo iv případě zarudnutí.

Aloe: gel z aloe je přirozeně bohatý na vodu a proto pomáhá hydratovat, ale také uklidňující, dezinfekční a hojivé vlastnosti. Vedle coadiuivare je optimální osvěžující akce pro solární produkty.

 

Opalování 2

 

Olej tónovací s Monoi - bez filtrů
Rychle vstřebatelný olej bez oleje se suchým povrchem. Univerzální, protože je vhodná pro použití na obličeji, těle a srsti před, během a po vystavení slunci. Vyživuje, uklidňuje, chrání ze soli a chlóru díky kombinaci mono, lněného, ​​jojojbového a arganového rostlinného oleje a aloe vera hydratační upokojující extrakt.
Obsahuje také meruňkový olej, který má uklidňující a ochranný účinek z vnějších prostředků na obličej, zejména v případě citlivé pokožky; pro tělo je vyživující, elastizační a změkčující a v synergii s lněným olejem pomáhá získat lesklé a měkké vlasy.


Mléko po opalování
Obsahuje inovativní účinnou látku, kyselinu hyaluronovou, která má tendenci se prodlužovat opálení, protože pomáhá amantenere aktivuje hnědý produkci melaninu za téměř o dva týdny po vystavení slunci, i když je zde více stimulace UV zářením. Obsahuje vitamin E, MONOI oleje, Argan, olivový a mandle, které poskytují hydratační a výživný účinek v součinnosti s výtažky z heřmánku, měsíčku a sléz adjuvans uklidňující. Nemasí a nechává pokožku hydratovanou, čerstvou a parfumovanou po dlouhou dobu.


Sprchová pěna
Vzorec speciálně pro po pláži: jemnou pěnu uklidnit a hýčkat vaši pokožku po pobytu na slunci, s sléz a heřmánku extrakty a prodloužit vaše opálení díky výtažky z lékořice a henou. Hypoalergenní vůně na kůži MONOI prodloužit pocit prázdnin dokonce vrátit se do města a konkrétní extender opalování komponenta pomůže udržet barvu déle než normální sprchový gel.