Zpevnění poprsí

Zpevnění poprsí

 

3_Péče o poprsí

 

symbol ženskosti a svádění par excellence, ale i mateřství. O čem to mluvíme? Prsa, samozřejmě! Jako celé tělo také prsa v průběhu let, ať již vlivem těhotenství, měnící se hmotnosti, či stárnutím pokožky mají tendenci ztrácet tón a pružnost. To je fakt, a není žádný produkt na trhu, který je schopen úplně zastavit přirozený fyziologický proces. Proto je vhodné začít s používáním vhodných přípravků již dříve, než se projevy stárnutí rozbují naplno.

Ale ještě předtím je důležité si uvědomit, že zdravý životní styl, dostatek pití, vhodná strava a pravidelný pohyb jsou vždy základními kameny k udržení zdravého těla a zachování si hezkého zevnějšku. O poprsí to platí obzvláště. To co můžeme sami učinit pro naše plnější, pevnější a hezky tvarované poprsí je udržení rovného postoje, rozhodně neprospějeme poprsí pokud se budeme hrbit. Vhodné cvičení. Doporučujeme spojit ruce v úrovni prsou tak, aby se dlaně rukou dotýkaly po celé délce, lokte pozvednout na úroveň prsou a střídat stlačování dlaní k sobě a uvolňování. Střídání teplot při sprchování. Po sprchování jemnou krouživou masáží vetřít krém.

V laboratořích Dr.Taffi vyvinuli přípravek ke zlepšení pevnosti prsou a hrudníku s Push - Up efektem, krém, který pomáhají nadzvednout a zpevnit poprsí. Krém na zpevnění poprsí Plus-UP s kyselinou hyaluronovou o třech molekulových hmotnostech a v součinnosti s rostlinnými výtažky a bambuckým máslem dokáže dát poprsí plnější tvar, hladší, flexibilní a kompaktní vzhled.

Přípravek je certifikován jako BIO – Vegan přírodní, tedy je naprosto bezpečný.