Kyselina glykolová

Teplé a slunečné dny jsou už za námi, přichází zima a sní studené a krátké dny. ... Zdá se, že v tuto chvíli není nic pozitivního, ale to určitě neplatí pro péči o kůži! Ve skutečnosti je právě ten správný čas, k hloubkové péči o pleť. Pěstěná pleť je jednou z vizitek, které nabízíme těm, kteří se s námi setkávají.
Řekli jsme, že je to ten správný čas, ale jak na to? Jedním z nejúčinnějších metod by mohl být biologický peeling kyseliny glykolové. Co to je? Jak se dělá?
Vysvětlíme Vám o co jde. Bio peeling obličeje vyrábí Dr.Taffi již více než 15 let, analyzoval výsledky a především obdržel zpětnou reakci mnoha spokojených zákazníků, kteří se rok co rok stále rozšiřují a ošetřují pleť právě přípravky kyseliny glykolové.

 glicolico en

Kyselina glykolová, co to je?

Kyselina glykolová nebo kyselina hydroxyoctová je bezbarvá, ovocná kyselina, která je rozpustná ve vodě. Patří mezi nejlépe tolerované alfa-hydroxykyseliny v péči o pokožku proti vráskám, protože má vysokou penetrační kapacitu v epidermálních vrstvách, a dobře proniká do hloubky.

Chemická struktura přípravků s kyselinou glykolovou Dr.Taffi

Kyselina glykolová obsažená v přípravcích je zcela přírodní produkt, protože je extrahována výhradně z cukrové třtiny z biologických plodin a pufrovaná na pH 3,5 se speciální metodikou, což ji činí především bezpečnou a vhodnou pro jednoduchou aplikaci. Kyselina glykolová proniká snadno do kůže, působí do hloubky a díky hydrofilnímu a kyselém pH, odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje tvorbu nových buněk, tedy pleť vyhlazuje, hydratuje a prosvětluje. Navíc je perfektní, v správném poměru, pro nečistou a akne zasaženou pokožku. Ve skutečnosti, kyselina glykolová zlepšuje hygienu, odstraňuje takzvaný „keratin zátku“, který ucpává póry. Kromě toho také snižuje známky zjizvení v důsledku aknéických forem.
V neposlední řadě, stimuluje fibroblasty v dermis v syntéze kolagenu a elastinu (jednoduše řečeno zlepšuje pružnost pokožky), což vede k jejímu vypnutí. Pomáhá postupně eliminovat pigmentované skvrny tím, že se stávající postupně rozmazávají.


Jednoduše řečeno kyselina glykolová

prosvětluje a vyhlazuje přes exfoliaci pokožky
• hydratuje a uchovává molekuly vody
• stlačuje ovál tváře stimulováním endogenní produkce kolagenu a elastinu

Nicméně kyselina glykolová by měla být vždy aplikována v úplném ošetření, správným způsobem a správným načasováním ... exfoliační účinek je vždy vložen do hydratačního a ochranného programu s plnými UVA a UVB paprsky. Z tohoto důvodu studie Dr.Taffi Bionic Research Laboratories studovali specifické léčebné programy (které zde uvádíme) pro různé typy pleti:

- sada pro nejcitlivější, jemnější a / nebo křepelčí pleť účinné protivráskové ošetření

- sada k čištění a normalizace kožního mazu pro nečistou až aknózní pleť

- sada Intenzivní protivráskové ošetření pro normální, nebo smíšenou pleť

- sada pro zralou pokožku s pigmentovými skvrnami

- čisticí/ mýdlový/ prostředek pro všechny věkové skupin

Je tedy důležité používat kyselinu glykolovou v chladnějších dnech, dnech bez přílišného slunečního svitu a pokožku vždy chránit přípravky obsahující UVA a UVB filtr.