Růžová voda

Růžová voda

není nic víc než hydrolyzát, aromatická voda získaná destilací rostlin, a proto si ponechává všechny své vlastnosti neporušené. Při její výrobě Dr.Taffi používá starý způsob destilace, kdy se z aromatické vody z okvětních lístků růží a to čerstvých nebo sušených/ ale nejlépe čerstvých/ prouděním páry optimálním způsobem oddělují esenciální oleje, tedy bez jakékoliv kontaminace.

Růžová voda

V dnešní době se přípraky k péči o pleť a tělo rozmnožují geometrickou řadou a není jendoduché si vybrat ten správný. Volba jednoduché přípravku používáného po staletí může být pro svoji osvědčenost tou správnou volbou a jedním z takových přípravků je i růžová voda, která má mnoho uznávaných vlastností v péči o pleť.

Růžová voda je to vynikající přírodní tonikum, dokonalé v případě péče o mastnou, nečistou pokožku a pokožku zasaženou akné, protože pomáhá uzavřít póry dilatační, ale současně má i dezinfekční, antiseptické účinky. Je ale vhodné i pro velmi citlivou pokožku, protože pomáhá snižovat zčervenání a možné podráždění. Navíc je vysoce dekongující a dává pokožce okamžitý pocit svěžesti a pohody. Díku těmto schopnostem pomáhá snižovat váčky a tmavé kruhy pod očima a pomáhá rozjasnit pleť a odstranit únavu, což především na konci dne přivátá každý. Také působí na pokožku hlavy a vlasů, stimuluje pravidelným používáním jejich růst a pohodu. Dr. Taffi ji ve skutečnosti řadí mezi složky organických produktů bio-vody společnosti Bolgheri La Rosa. Růžová voda je 100% čistý Bio produkt Dr.Taffi vyrobený z čerstvých okvětních lístků dvou druhů růže pěstovaných v Bulharsku a Maroku. Tyto místa jsou obzvlášť vhodná k jejich pěstování vzhledem k dokonalým klimaktickým podmínkám. Květy jsou sklizený v určitém čase, kdy rostlina nabízí nejvyšší koncentraci potřebých látek. Růže, ze kterých je vyroben arůžová voda jsou Rosa Damascena a Rosa Centifolia, obě jsou pěstovány v ekologickém zemědělství a jsou nejvyšší kvality a mají tak vynikající kosmetické vlastnosti pro pokožku. Rosa Damascena je nazývána " královnou růží" a obsahuje více jak 400 aromatických látek.

Růžová voda získaná z těchto dvou růží je 100% čistá, bez stabilizačních a konzervačních látek a tím se právem řadí mezi top produkty ve svém oboru. Pleť dokonale čistí, hydratuje, dodává pocit svěžesti a prosvětluje.