Micerální voda Dr.Tafi v BIO-Vegan kvalitě

Micerální voda Dr.Taffi

 

Je to tajná alchymie modelek, hereček a nejslavnějších tváří světa zábavy. Objevena v roce 1913 univerzitou v Bristolu, byla prodávána již řadu let v nejprestižnějších lékárnách v Paříži jako ideální produkt, který rychle a efektivně odstraňuje make-up, bez nutnosti následného oplachování. Nepostradatelná, od 80. a 90. let, pro umělce při focení a hlavně po něm.. Mluvíme nyní o Micellární vodě!
Laboratoř Dr. Taffi se rozhodla vytvořit speciální BIO Anti-Age verzi s růžovou voda z růže Damascene, kyselinou hyaluronovou a extrakty proti znečištění, které by mohly být dokonalým spojencem pro všechny typy pleti.

 

Micerální voda

 

Hlavní vlastnosti:

Decyl glukosid - díky micel rostlinného původu, získané z glykosidů, nebo agregátů molekul, které mají tu vlastnost, že zachytí nečistoty v nich, protože díky své hlavě hydrofobní funckci( vážou na sebe olej a tuky) pracují jako skutečný magnet pro make a znečišťující látky. Voda má pH 5,5± 0,3, tedy je velmi dobře snážena všemi typy pleti a to i jemnou pokožkou v okolí očí.

Hlavní účinné složky:
Voda z růže Damascena v BIO kvalitě - velmi staré růže s jemnou a nezaměnitelnou vůní, velmi ceněná v kosmetice díky svým vynikajícím vlastnostem: hydratační, zpevňující, proti stárnutí, protizánětlivé, osvěžující a povzbuzující.
Kyselina hyaluronová se střední molekulovou hmotností – je velmi důležitou součástí pojivové tkáně, významnou roli hraje v hydrataci. Stručně řečeno, je to skutečný elixír, který dokáže chránit, působit na vyplnění a hydratuje pokožku.
Vitamin C - známý jako kyselina askorbová, ve vzorku je vložen do své nejstabilnější formy, konkrétně Ascorbil Palmitate. Je to náš spojenec v prevenci vyblednutí a odbarvení kůže, kromě toho, že má úctyhodný antioxidační a protizánětlivý účinek.
Micerální voda je BEZ alkoholu a má hypoalergenní vůni.

 

Hlavní výtažky BIO:

Heřmánek - známý od starověku pro své různé vlastnosti, v oblasti krásy představuje poklad neocenitelné hodnoty, protože je schopen upokojit zarudnutí a snížit známky únavy obličeje. Nakonec také má změkčující, ochranný a čistící účinek.
Měsíček - jeho mnohonásobné léčebné vlastnosti z něj činí všelék pro krásu pokožky. Především uklidňující, protizánětlivé, hojivé a osvěžující.
Sléz - známá rostlina, která je vysoce ceněná pro své prospěšné protizánětlivé, a uklidňující vlastnosti. Vynikající při zarudnutí, k osvěžení a zvláčnění pokožky, Není divu, protože barva květů fialová / sléz je nazýván odborně Mallow/pochází z řeckého slova „Malache“ from „malakos“, což znamená na jaře, s jasným odkazem na zklidňující účinky rostliny v důsledku přítomnosti klihu , přítomné jak v květech, tak v listech. Jeho příznivé působení je vhodné pro suchou, citlivou a podrážděnou pokožku.

Aloe - vždy protagonista ze světa kosmetiky, tento vzácný dar přírody má nekonečné kosmetické vlastnosti díky svému obsahu vitamínů (A, B, C a E), minerálů, mukopolysacharidů a dalších 150 aktivních členů! Uklidňující, antioxidační, hydratační, protizánětlivé, čistící a proti stárnutí.
Althea officialis/ proskurník lékařský/ - oceňovaná pro obsah slizu, který z něj činí silnou látku protizánětlivou a hydratační.

Lékořice - používá se pro své protizánětlivé vlastnosti prostřednictvím glycyrizinu, ideální pro ochranu a regeneraci pokožky suché, unavené, zejména poškozené UV zářením, stejně je účinná při odstranění kožních skvrn, (limituje produkci melaninu).
Lopuch - královna v odstranění nečistot, může se pochlubit antibakteriálními vlastnostmi.
Bříza - je jedním z nejoblíbenějších prostředků lpro problémovou pleť, která vykonává funkci nejen stahující a čistící, ale také anti-zarudnutí a uklidňující. Ideální k odstranění toxinů nahromaděných na kůži během dne!
Borůvka - jedna z nejlepších přírodních prostředků pro bohaté terapeutické vlastností které máme k dispozici. Osvěžující, adstringentní, antioxidační a osvěžující. Obsahuje: vitamíny A a C, kyselinu citrónovou, jablečnou myrtillin, fosfor, vápník a mangan. Vysoce oceňovaná pro kapiláry jejichž stěny jsou chráněny a zesíleny.

 

Jak to funguje?
Dr. David E. Bank z Dermatologického centra ve Westchesteru v New Yorku

vysvětluje: "Základním principem je to, že micely jsou přitahovány nečistotami a kožním mazem, a tak mohou vytáhnout veškerou nečistotu." Jako čistící mléko lze aplikovat na všechny části obličeje, abyste odstranili jakýkoliv druh make-upu.


Kdy používat?
Ráno si vyčistěte a osvěžte pokožku předtím, než začnete nanášet krém a make-up.
Večer odstraňte make-up a / nebo znečišťující látky a toxiny dne.

 

Jak jej používat?
1) Navlhčete tampón Micellar vodou a masírujte obličej a dekolt.
2)
Nejprve projděte disk na rtech a pak jděte nahoru na lícní kosti a na čelo

(trvají na oblasti T) a nakonec se aplikujte na krk.
3) Pokud jde o oči, aby se odstranil i nejodolnější make-upu,odolnější i ten voděodolný se doporučuje umístit dva tampóny namočené Micerální vodou přes víčka a nechat několik sekund působit.

Co si myslíte?
Extrémně praktická a multifunkční, je bezpochyby jednou z těch kosmetických prostředků, které zjednodušují náš život. Stala se nezbytnou pro mnoho žen, protože je rychlá a okamžitá: odstraňuje make-up, čistí a zklidňuje bleskově, respektující všechny typy pleti, protože nebude mít vliv na hydro-lipidovou bariéru pokožky.
Make-up, smog, částice, nečistoty a přebytek kožního mazu, jdou s jedním krokem a s jediným produktem, a to bez rozdílu mezi rty, oči a typ pleti! Mimořádně jemná, Micellární voda Dr Taffi respektuje každou oblast naší tváře, a stejně tak odstraňuje i ty nejodolnější zbytky. Výsledek? Máte měkkou, svěží a hladkou pokožku.

 

.